Sukces Ewy Stadler

Uczennica klasy czwartej Ewa Stadler zajęła I m-ce w konkursie kuratoryjnym na fotografię  pt.Osobliwości przyrodnicze regionu… pozytywne emocje”  w ramach kampanii „Dzielmy się pozytywną energią…” prowadzonej w obrębie programu ”Razem bezpieczniej w regionie” na obszarze województwa śląskiego w roku szkolnym 2021/2022.

Uroczystość odebrania nagród odbyła się w Sali Marmurowej Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach 10 czerwca i miała bardzo podniosły charakter. Śląski Kurator Oświaty pani Urszula Bauer wręczała dyplomy laureatom różnych konkursów tematycznych w ramach kuratoryjnej kampanii pod hasłem „Dzielmy się pozytywną energią…” Okazuje się, że oba zdjęcia Ewy zostały nagrodzone, a  w tej konkretnej kategorii: „Osobliwości przyrodnicze regionu… pozytywne emocje”, nadesłano w sumie aż 460 zdjęć. Komisja konkursowa brała pod uwagę walory estetyczne, ale także opis z uzasadnieniem. Jednym z celów konkursu było wywołanie u uczniów pozytywnych emocji po pandemii oraz nauce zdalnej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Joanna Ciuk