Wycieczka klas I – III
19 czerwca 2026 roku uczniowie klas I-III naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Funzeum w Gliwicach oraz Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek w Radzionkowie.
Pierwszym punktem programu było Funzeum Centrum Dziecięcej Wyobraźni w Gliwicach – nowoczesne centrum edukacyjne, które w ciekawy sposób łączy naukę z zabawą. Uczniowie zwiedzali interaktywne wystawy poświęcone światłu i kolorom, poznawali różne zjawiska optyczne oraz mogli samodzielnie wykonać doświadczenia…




