Święto Babci i Dziadka

W dniach 8 – 9 stycznia 2020 r. dzieci przedszkolne oraz uczniowie klas 1-3 przygotowali  dla swoich Babć i Dziadków niespodziankę z okazji ich święta. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi gośćmi, którzy przybyli na uroczystość . Swoją obecnością zaszczyciły nas także Wicewójt Gminy Konopiska – Pani Iwona Lisek oraz Radna Rększowic – Pani Jadwiga Majdzik.

Pani Dyrektor przywitała wszystkie Babcie i Dziadków, składając przy tym najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta, a dzieci przedstawiły program artystyczny, którym były jasełka. W trakcie występów młodzi aktorzy pokazali  swoje umiejętności muzyczne, taneczne oraz recytatorskie. Dumni Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a Przedszkolaki i uczniowie odważnie i bez tremy prezentowali swoje umiejętności. Po występie dzieci i wręczeniu Dziadkom upominków rozpoczęło się wspólne kolędowanie .
        Uroczystość „Dnia Babci i Dziadka”, jak zawsze okazała się dniem pełnym uśmiechu, wzruszeń i radości. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tak wspaniałego uświetnienia uroczystości, a Gościom dziękujemy za przybycie życząc jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!

Kamila Gniatkowska-Szczerbak