Bal karnawałowy

Bale przebierańców to jedna z najmilszych, przepełnionych muzyką i zabawą tradycji karnawałowych.

W środowe popołudnie 22 lutego 2017r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rększowicach odbył się bal, w którym wzięli udział przedszkolacy i uczniowie klas 1-3. Sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną rycerzy, spidermanów, księżniczek, duchów, najróżniejszych zwierzątek i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

Przy dźwiękach skocznej muzyki dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kolegami, koleżankami, rodzicami i nauczycielami. Rozrywkę wszystkim uczestnikom balu zapewnił wodzirej, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Szalone pląsy na parkiecie szybko wyczerpały siły tancerzy, więc podczas krótkiej przerwy dzieci udały się na poczęstunek w salach. Kiedy pyszne pączki zregenerowały siły ,można było bawić się dalej…

Wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim uczestnikom szalonej zabawy wiele radości. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na kolejny karnawałowy bal przebierańców!

W czwartkowe popołudnie 23 lutego 2017r. w godz. 16.00 – 18.00 na parkiecie bawili się uczniowie klas 4-6.