Konkurs plastyczny MOJA WIELKANOC

Organizatorem konkursu  było Gminne Centrum Kultury w Poczesnej. Nasze przedszkolaki z wielkim zapałem wzięły udział w tym konkursie.

Celem konkursu była popularyzacja plastycznej twórczości dzieci i młodzieży, rozwijanie wyobraźni plastycznej w komponowaniu dzieł oraz rozwijanie wyobrażni na temat Wielkanocy.

Prace dzieci były tak różne, jak ich wyobrażenia o Wielkanocy. W grupie starszaków jedna z prac została szczególnie doceniona . Alan Wysocki za zrobienie swojej pracy Wielkanocnej wykonanej bardzo trudnymi technikami łączenia materiałów zdobył III miejsce w kategorii przedszkola i klasy 0.  Nagroda oraz dyplom był wielką radością dla Alana.

Serdecznie gratulujemy Alanowi oraz wszystkim dzieciakom, które brały udział w konkursie.