Marsz na orientację

W roku szkolnym 2016/2017 rozpoczęło działalność Szkolne Koło Turystyczne. Po nawiązaniu współpracy z PTTK w Częstochowie uczniowie wraz z opiekunkami p. Agnieszką Strużykowską i p. Joanną Ciuk 17 września wyruszyli na pierwszy marsz na orientację.

Zaopatrzeni w mapki wędrowali po lesie w Rzerzęczycach zapisując kolejne zdobyte punkty. Oczywiście „pierwsze kroki” stawiane były pod czujnym okiem instruktora, ale zabawa i tak była świetna. Po marszu na wszystkich uczestników czekała kiełbaska i herbatka. Wszyscy też otrzymali  drobny upominek na pamiątkę wspólnej wyprawy. Uczniowie byli bardzo zadowoleni i już nie mogą doczekać się kolejnej wycieczki.

Pozdrawiamy i zachęcamy wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu. Kolejne wyzwanie już 8 października.