Karnawałowe szaleństwa

Dnia 25 stycznia 2018r. w godz. 16.00 – 18.00  dzieci przedszkolne oraz uczniowie klas I-III miały swój karnawałowy bal przebierańców. Sala gimnastyczna – specjalnie ubrana na tę okazję w balony i serpentyny – mieniła się różnobarwnymi światłami kolorofonów. Rozbrzmiewały muzyczne hity współczesnych i dawnych czasów. A po parkiecie przemykały najróżniejsze postacie…

Nad taneczną stroną imprezy czuwał niezmordowany wodzirej, który nie pozwolił nikomu leniuchować pod ścianą.
    Tradycyjnie w połowie balu ogłoszono krótką przerwę na poczęstunek. Tym razem dzieci zostały uraczone pyszną pizzą.

W przeddzień, 24 stycznia 2018r., odbyła się karnawałowa dyskoteka dla klas IV-VII, gdzie bawiono się równie wspaniale, a siły regenerowano smacznymi pączkami.