Mikołajki

Podobnie, jak każdego roku,  wszystkie dzieci z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i  nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.
    Święty Mikołaj nie zawiódł  i nie kazał zbyt długo na siebie czekać. 12 grudnia po śniadaniu,  pojawił się z wielkim workiem  w sali przedszkolaków,  gdzie już czekały na Niego dzieci z grupy Biedronki i Tygryski oraz uczniowie z klas I – III.

   Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał wielu piosenek i wierszy przygotowanych specjalnie dla niego. Nie zapomniał również o prezentach. Wszystkie dzieciaki zgodnie obiecywały, że postarają się zachowywać grzecznie w przedszkolu, szkole  i w domu.
     Prezenty jakie otrzymały dzieci były wspaniałe. Królowały zabawki, puzzle, układanki  no i przede wszystkim słodycze. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania. Dzieci długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu  na pożegnanie.