Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. Wszyscy dziadkowie obdarzani są wówczas szczególnymi dowodami miłości. W dniach 18 i 21 stycznia 2013r. przedszkolacy i uczniowie specjalnie dla nich przygotowali wielką uroczystość.

Zaproszeni goście przybyli bardzo licznie, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Po serdecznym powitaniu przez panią dyrektor – Edytę Pawlak dzieci wystąpiły z bogatym programem artystycznym – śpiewały piosenki, mówiły wierszyki, a nawet tańczyły. Na koniec obdarowały swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami.

Wzruszenie gości było ogromne. Ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków.
Impreza została uwieńczona słodkim poczęstunkiem przy kawie oraz wspólnymi śpiewami przy dźwiękach akordeonu.