Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek.
Już są wakacje!
Lekcje skończone!
Na wszystkich teraz czeka nagroda:
wakacje, słońce, piękna, pogoda.

I stało się. Rok szkolny 2012/2013 przeszedł już do historii. W piątek 28 czerwca wszyscy uczniowie odebrali świadectwa, a tym samym rozpoczęli zasłużony dwumiesięczny odpoczynek…

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego najlepsi uczniowie odebrali z rąk swoich wychowawczyń nagrody za wzorowe zachowanie, wysoką frekwencję, najwyższe wyniki w nauce i godne reprezentowanie szkoły. Tego dnia pożegnaliśmy też absolwentów kończących klasę VI, którzy już po raz ostatni, jako uczniowie, gościli w murach naszego gmachu.

W przeddzień, 27 czerwca, zakończyły rok owocnej pracy i zabawy przedszkolaki. W towarzystwie swojej wychowawczyni – pani Kamili Gniatkowskiej-Szczerbak żegnały salę z zabawkami, książeczkami i przyborami do pracy.
WITAJCIE WAKACJE!