Konkurs na Wieczernikową Choinkę

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy przystąpili do udziału w Konkursie na Wieczernikową Choinkę.
      22 grudnia 2016r. delegacja uczniów wraz z nauczycielami  – panię Barbarą Cierniak i panią Katarzyną Stajner ozdabiała jedną z choinek konkursowych na Jasnej Górze. W roku trzechsetlecia koronacji Obrazu Matko Bożej, zgodnie z przesłaniem towarzyszącym konkursowi, ozdoby nawiązują do historycznego wydarzenia z 1717r.

Uczniowie naszej szkoły, pod opieką katechetki – pani Katarzyny Stajner podjęli konkretne postanowienie duchowe, zapisali je na jednej, wspólnej, dużej ozdobie choinkowej i przynieśli ją na Jasną Górę. Ten wyjątkowy, dziecięcy dar znalazł się na specjalnej, wspólnie udekorowanej choince na dziedzińcu Bazyliki Jasnogórskiej.

Głosowanie przewidziane było na dni 25 – 30 grudnia 2016r.

Dnia 10 stycznia 2017r. na Jasnej Górze miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na Wieczernikową Choinkę. W uroczystości wzięły udział reprezentantki Zespołu Szkolno – Przedszkolnego: Natalia Trzepizur, Aleksandra Głębocka oraz Nicola Ciura.