Turniej na temat Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Dnia 24 kwietnia 2017r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaźcu odbyła się kolejna edycja Gminnego Turnieju BRD. W turnieju wzięły udział drużyny ze szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu gminy Konopiska.
   Turniej otworzyła dyrektor szkoły – pani B. Kromołowska, witając zebranych, podkreśliła znaczenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w ruchu drogowym.

Nauczyciele: pani A. Strużykowska i pan G. Bukowski przypomnieli uczestnikom regulamin konkursu i rozdali testy. Po sprawdzeniu prac komisja ogłosiła wyniki: w kategorii szkół podstawowych:

I miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rększowicach
II miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kopalni
III miejsce – Szkoła Podstawowa im. J. P. II w Łaźcu

Największą liczbę punktów wśród uczestników turnieju uzyskała uczennica ZSP w Rększowicach – Aleksandra Głębocka (34/35p możliwych do uzyskania).
   Na koniec rywalizacji pani B. Kromołowska wręczyła uczestnikom nagrody, dyplomy oraz pogratulowała szerokiej wiedzy z zakresu ruchu drogowego i zaprosiła na następną edycję w 2018r.
   Konkurs miał na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w ruchu drogowym.