Przedszkolne Jasełka

We wtorek 20 grudnia o godz.13.00 w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka. Dwie grupy przedszkolne połączyły swoje siły i zdolności aktorskie, aby zbliżyć wszystkich zaproszonych gości do wspólnego przygotowania się do świąt Bożego Narodzenia…

Mali aktorzy z dużym zaangażowaniem odgrywali powierzone role. Świąteczna scenografia, przepiękne stroje i wzruszające kolędy nadały temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty klimat.
   Po przedstawieniu dzieci wręczały przybyłym gościom prezenty oraz składały świąteczne życzenia. Spotkanie zakończyło się wigilijnym poczęstunkiem przy dźwiękach kolęd.

Naszym Przedszkolakom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz podziękowania za wprowadzenie nas w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.