Dzień Babci i Dziadka

Dnia 18 stycznia 2018r. o godz. 16.00 w remizie OSP w Rększowicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przybyli na nią bardzo licznie babcie, dziadkowie, rodzice i zaproszeni goście: pani dyrektor – Edyta Pawlak, wójt gminy Konopiska – Jerzy Żurek oraz radny – Stanisław Górniak.
Po ciepłych życzeniach skierowanych do obecnych seniorów, oddano głos dzieciom…

Program artystyczny rozpoczął się piękną aranżacją poloneza w wykonaniu uczniów klasy III. A potem… wierszom, piosenkom, inscenizacjom i tańcom nie było końca. Podziwiając występy swoich wnucząt, dziadkowie częstowali się smakołykami z suto zastawionych stołów. A na zakończenie przedszkolaki i dzieci z klas I-III obdarowali zaproszonych gości własnoręcznie wykonanymi laurkami i upominkami.
     Dalszą część uroczystości wziął w swoje ręce wodzirej, który przy dźwiękach znanych szlagierów porywał do tańca.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy włożyli wiele swojego czasu i wysiłku w przygotowanie uroczystości.