Wycieczka do Magicznej Krainy

zorganizowały swoim uczniom wycieczkę
do MAGICZNEJ KRAINY
w Częstochowie.

Magiczna Kraina to największe w województwie, nowoczesne Centrum Zabaw Dla Dzieci…

Wszystkie dzieciaki mogły dać upust energii i rozwijać wyobraźnię w kilkupoziomowym systemie labiryntów, w którym znajdują się m.in.rury, zjezżdżalnie, przeplotnie, wspinaczki oraz interaktywne armatki do strzelania piłeczek. Niezapomnianą uciechę sprawiły uczestnikom skakańce-dmuchańce. do dyspozycji były także gry, bujaki i symulatory.

Ogromna ilość miękkich elementów (jak: fale, schodki, ruchome materacyki, wałki i baseny z piłeczkami) dodawały atrakcyjności i poprawiały kondycję i postawę dziecka.
       Organizatorzy przewidzieli również poczęstunek dla wszystkich przybyłych.

Wszystkie atrakcje zorganizowane były w taki sposób, by dzieci w różnym wieku mogły bawić się tu wesoło i bezpiecznie.
I faktycznie… ZABAWA BYŁA WYŚMIENITA!!!!