Teatr SKRZAT w przedszkolu

Dnia 31.01.2017 roku nasze przedszkole odwiedził teatr „Skrzat”. Przedstawił  inscenizację pt. „Dokąd poszło zdrowie”.

Podczas przedstawienia dzieci poznały  jak należy dbać o zdrowie. Poznały wesołego smoka, pieska który za dużo zjadł ciasteczek, zbója, co bał się zastrzyków oraz kibica, który zbyt wiele czasu spędzał przy komputerze oraz rozbójnika, który przyszedł na szczepienie.

Po przedstawieniu dzieci obiecały, że będą dbać o swoje zdrowie, higienę osobistą; będą również pamiętać o zdrowym odżywianiu, spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, uprawianiu sportu.

Dzieci wspaniale bawiły się na przedstawieniu doskonale podpowiadając aktorom czego nie należy robić, aby nie zachorować.

Sztuka bardzo podobała się dzieciom, jeszcze długo po jej zakończeniu przeżywały przygody smoka, pieska, kibica i rozbójnika. Efektem tego były prace rysunkowe wykonane przez dzieci przedstawiające obejrzaną sztukę.