Wycieczka do Urzędu Gminy Konopiska

W dniu 8 maja 2014r. klasa czwarta wraz ze swoją wychowawczynią p. Sybillą Hofman – Migdalską uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Urzędu Gminy Konopiska.

Głównym założeniem wycieczki było przybliżenie uczniom działalności urzędu. Dzieci zostały przyjęte przez pracowników gminy niezwykle ciepło i życzliwie. Uczestników wycieczki powitała pani Barbara Ankowska – Lis – sekretarz Gminy Konopiska, która oprowadziła uczniów po obiekcie, przybliżając im pracę urzędników i funkcjonowanie urzędu. Uczniowie zwiedzili salę sesyjną, salę Urzędu Stanu Cywilnego i inne pomieszczenia pracowników urzędu. Zostali również zaproszeni do gabinetu wójta  (który był niestety nieobecny). Podczas wizyty, dzieci miały okazję spotkać się i porozmawiać z pracownikami gminy.

Dziękujemy za udaną wycieczkę.