Teatr Pinokio z wizytą w przedszkolu

Dnia 03.03.2017r. roku nasze przedszkole odwiedził teatr lalek „Pinokio”, który przedstawił  inscenizację pt. „Przygody Janka i Dziadka Mroza”. W spektaklu uczestniczyli również uczniowie klas 1-3.

Bajka przedstawiała historię Janka, który źle postępował i za karę zamienił  się w niedźwiedzia…

Chłopiec poznał dobrą i piękną Małgosię, dzięki której  zmienił  swoje postępowanie. Na drodze do szczęścia Janka pojawiła się zła czarownica, która za wszelką cenę starała się pokrzyżować chłopcu plany. Finał historii udowadnia jednak, że dobro zawsze zwycięża.

Podczas spektaklu dzieci pomagały Jankowi wybierać między dobrem a złem. Sztuka bardzo podobała się dzieciom, jeszcze długo po jej zakończeniu przeżywały przygody Janka i Dziadka Mroza. Efektem tego były prace rysunkowe wykonane przez dzieci przedstawiające obejrzaną sztukę.