Szkolny Festyn Rodzinny

Organizowane w czerwcu festyny rodzinne,
stały się już tradycją naszej szkoły.
Ich celem jest wspólna zabawa z dziećmi
oraz integracja zespołu lokalnego.

* * *

W tym roku bawiliśmy się dnia 15 czerwca od godz.17.00. Pogoda stanęła na wysokości zadania, nie brakowało słońca i ciepła…
   Imprezę rozpoczął program artystyczny w wykonaniu dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas I-III dedykowany rodzicom z okazji Dnia Matki i Ojca. Wierszyki, piosenki i układy taneczne prezentowane przez najmłodszych i bawiły i wzruszały wszystkich przybyłych.

Każdy mógł tego dnia znaleźć coś dla siebie, gdyż nie brakowało atrakcji. Dzieci rywalizowały w różnorodnych konkurencjach sportowych, na poważnie i na wesoło. Dużo frajdy dostarczały dmuchańce , zjeżdżalnia oraz skoki na trampolinie. Odważni mogli popróbować swoich sił ujeżdżając konie

Na zgłodniałych czekały pożywne smakołyki z grilla oraz kawiarenka, gdzie była okazja skosztowania domowych wypieków.

Niewątpliwie dużą atrakcją był mecz piłki siatkowej „nauczyciele kontra rodzice”.

Doskonała zabawa przy muzyce trwała do późnej nocy. Była to świetna okazja do oderwania się od codziennych zajęć na rzecz czynnego spędzania czasu z cała rodziną.

ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU!