Spotkanie wigilijne Związku Emerytów i Rencistów

Niech Wasze domy w Nowym Roku dekoruje przede wszystkim miłość i życzliwość. A przez cały rok 2013, od poniedziałku do niedzieli niech Was wszystko łączy, nic zaś nie dzieli. Samych tylko pięknych dni w nowym roku życzą uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rększowicach”

Takie życzenia mieli przyjemność złożyć uczniowie naszej szkoły podczas spotkania wigilijnego w kole nr 2 Związku Emerytów  i Rencistów w Częstochowie, które odbyło się 16 stycznia 2013r. W spotkaniu udział wzięli członkowie Koła oraz zacni zaproszeni goście. Uczniowie klas IV-VI zaprezentowali przygotowane przez siebie przedstawienie jasełkowe, które w piękny, mądry i wartościowy sposób oddawało przesłanie Świąt Bożego Narodzenia. Swoim występem, który został bardzo ciepło przyjęty przez widownię wywołali wiele łez wzruszenia i refleksji nad tym, co w życiu najważniejsze.