Spotkanie z policjantami

Dnia 21 października uczniowie klas I – III wzięli udział w pogadance dotyczacej bezpiecznej drogi do szkoły, której przewodniczyli specjalni goście – Tomasz Mańczyk i Adrian Szewczyk – zaproszeni z Komisariatu Policji w Blachowni.

Funkcjonariusze przypomnieli zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i zachęcali do wyposażenia ubiorów i plecaków w elementy odblaskowe.
       Najmłodsi bardzo aktywnie uczestniczyli w spotkaniu. Wykazali się dużą znajomością zasad przechodzenia przez jezdnię i znaków drogowych. Zadawali też wiele pytań dotyczących pracy policjanta.

Bardzo dziękujemy naszym gościom za poświęcony czas. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza zaowocuje w praktyce utrwaleniem zachowań gwarantujących bezpieczeństwo.