Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

W piękny, ciepły poranek 27 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej w Rększowicach z radością powitali wakacje.
    Tegoroczne zakończenie roku szkolnego odbyło się na świeżym powietrzu. Swoją obecnością zaszczycili: wicewójt Magdalena Jarosz-Wawrzyńczak, przewodniczący Rady Gminy Stanisław Górniak, radny powiatu częstochowskiego Jacek Badora, ksiądz proboszcz parafii Rększowice – Jerzy Mielczarek
 oraz emerytowane nauczycielki.
      Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego, ślubowaniem uczniów klasy VI i przekazaniem sztandaru uczniom klasy V.

Następnie przybyli goście, grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie obejrzeli program artystyczny przygotowany pod okiem pani Joanny Ciuk przez uczniów klasy VI.
   Podczas akademii pani dyrektor Edyta Pawlak wraz z wychowawczyniami poszczególnych klas wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dzieciom, które w tym roku osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz listy gratulacyjne dla rodziców najzdolniejszych uczniów. Wręczono również dyplomy dla tych, którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach.
      Tegorocznym prymusem szkoły został uczeń klasy VI – Bartosz Pijet.

Wszystkim życzymy słonecznych, bezpiecznych wakacji!