Nadszedł czas wakacji

Nadszedł czas wakacji- upragniony przez uczniów czas odpoczynki, oddechu, po trudnym, żeby nie powiedzieć dziwnym roku szkolnym. Bo przecież przez wiele miesięcy widzieliśmy się ,,w okienku”, rozmawialiśmy, mimo że dzieliły nas odległości kilku, kilkunastu kilometrów.

I daliśmy radę! Na chwilę udało się wrócić do szkolnej rzeczywistości, spotkać wreszcie, normalnie porozmawiać. Odetchnęliśmy z ulgą. I ani się obejrzeliśmy, a tu dzień zakończenia roku szkolnego- radosny, a zarazem z nutką refleksji nad przemijaniem, upływem czasu.

I znów trzeba było powiedzieć: ,,Do widzenia” klasie VIII, i znów łezka zakręciła się w oku, i znów uświadomiliśmy sobie wzajemnie, że w takim samym składzie nie spotkamy się po wakacjach.

Ale cóż: ,,wszystko na świecie przemija powoli(…) wszystko przemija, bo tak chce przeznaczenie, jedynie tylko zostaje wspomnienie.”

Życzmy sobie, abyśmy nie zapominali się wzajemnie.

Klaso VIII- mimo że,, pójdziecie w drugą stronę”, odwiedzajcie nas! Chcemy wiedzieć, co u Was?

Życzymy Wam sukcesów i nowych przyjaźni.

Wszystkim uczniom odpoczynku i wakacyjnego słońca!

Do zobaczenia we wrześniu!

Alicja Kamińska