Konkurs plastyczny „Przyroda na liściu malowana”

Dwoje uczniów z naszej szkoły wzięło udział w VII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Przyroda na liściu malowana”, który odbył się dnia 4 listopada 2021r. Julia Brzeska i Grzegorz Kościelniak zmagali się z pięknym tematem ale i z trudną materią liścia. Na liściu, odpowiednio przygotowanym, należało bowiem namalować elementy przyrody, które zachwycają. I zachwyciły nie tylko jury konkursu.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali uhonorowani dyplomami a uczniowie, którzy zajęli czołowe miejsca otrzymali nagrody rzeczowe. I właśnie taką nagrodę oraz dyplom za zajęcie II miejsca w konkursie otrzymał Grzegorz Kościelniak- uczeń klasy VII . Jego liść jest przepięknie ozdobiony górskim pejzażem. Może go odnajdziecie?

Beata Cierpiał