„Paczka dla zwierzaka”

W dniach 15.11-15.12.2021r. na terenie naszego przedszkola po raz kolejny odbyła się zbiórka darów dla schroniska „Psia Duszka” w Herbach.

Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych schronisku rzeczy w tym (karmy, smyczy, obroży i koców) dla podopiecznych ww. organizacji. Zbiórka miała również uświadomić dzieciom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę, na potrzeby schronisk – szczególnie podczas okresu zimowego.

Dzięki ofiarności rodziców dzieci, uczęszczających do naszego przedszkola, udało się zgromadzić dużą ilość pożywienia, smakołyków oraz akcesoriów dla psów. Wszyscy byliśmy zadowoleni z efektów akcji. Zebrane dary zostały przekazane przez przedstawicieli przedszkola dla schroniska w dniu 17.12.2021r.

W imieniu pracowników schroniska i ich podopiecznych, składamy ogromne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu.

Sylwia Koza