Pomagamy!

Nie zawsze potrzebne są pieniądze, żeby pomóc. Czasem wystarczy trochę czasu, osobistego zaangażowania i szczerego uśmiechu. Nasi wolontariusze po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i z wielkim zaangażowaniem włączyli się w XXI Ogólnopolską zbiórkę żywności pod hasłem „TAK, POMAGAM!”.

Miejscem tegorocznej akcji był sklep MEGASAM przy ul. Wolności w Częstochowie. To właśnie tam 3 grudnia uczniowie z naszej szkoły ( wraz z wolontariuszami ze SKC w Hutkach), pełnili dyżury i zachęcali klientów do pozostawienia żywności z długim terminem przydatności do spożycia w specjalnie oznaczonych koszach.

Zebrana przez nich żywność, za pośrednictwem CACz trafi m.in. w formie paczek do najbardziej potrzebujących z terenu naszej diecezji.

Wolontariuszom, ich Rodzicom oraz wszystkim,

którzy wsparli naszą zbiórkę serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy i hojności ofiarodawców

święta w wielu domach będą radośniejsze!

Katarzyna Stajner