Kurs przygotowawczy dla nauczycieli w ramach projektu Erasmus +

Głównym założeniem projektu jest zdobycie przez nauczycieli kompetencji interkulturowych i językowych w celu podniesienia jakości pracy naszej szkoły. W związku z powyższym, grupa nauczycieli odbędzie 2 kursy szkoleniowe w Barcelonie oraz Pradze. Będą to kursy metodyczne oraz z TIK (technologie informacyjno-komunikacyjne). W celu dobrego przygotowania się do udziału w szkoleniu zagranicznym, nauczyciele zaczynają w marcu br. kurs przygotowawczy na poziomie komunikacyjnym, który będzie prowadzony przez szkołę językową Golden Gate w Konopiskach i potrwa do czerwca. Zostanie on całkowicie sfinansowany ze środków otrzymanych w ramach projektu Erasmus+.

Sybilla Hofman-Migdalska