Turniej „Dwa Ognie”

Powiększ obraz

          W dniu 16 czerwca 2026r. odbyły się Gminne Zawody w „Dwa Ognie” o Puchar Wójta Gminy Konopiska. Ich organizatorem był Zespół Szkolno-Przedszkolny im. M. Kopernika w Hutkach we współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach.

          W turnieju wzięła udział również reprezentacja z naszej placówki. Uczniowie zajęli IV miejsce. Gratulujemy!

          Celem zawodów była popularyzacja aktywności fizycznej wśród uczestników, propagowanie zasad czystej gry (Fair Play) oraz integracja poprzez rywalizację sportową.