Konkurs kolęd i pastorałek

“Kto śpiewa, dwa razy się modli”

Dnia 18 stycznia 2018r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Kochanowskiego w Aleksandrii odbył się Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek.

Głównymi celami przeglądu jest popularyzacja kolęd, pastorałek oraz pieśni związanych z Bożym Narodzeniem. Repertuar uczestników był bardzo różnorodny. Znalazły się w nim mniej lub bardziej znane kolędy oraz pastorałki.

Konkurs zgromadził liczną publiczność, która gromkimi brawami wspierała młodych artystów. Wykonane utwory sprawiły, że wszyscy mogli poczuć magię  świąt Bożego Narodzenia. Konkurencja była duża, a poziom wysoki.

Jak co roku, osoby z ZSP w Rększowicach biorą udział w tym konkursie.  Uczniowie i przedszkolaki bardzo precyzyjnie przygotowali się do tego konkursu. W grupie najmłodszej wyróżnienie dostała Zuzanna Sokołowska.  W grupie klas IV-VI wyróżnienie dostała Amelia Piwek .

Zuzanna Sokołowska – WYRÓŻNIENIE – grupa przedszkolna

Amelia Piwek -WYRÓŻNIENIE- grupa klas IV – VI