Kocham Cie Mamo!

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność,
nie szczędzi ofiar, płacze, a przebacza,
odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.
/J. I. Kraszewski/

Jest w kalendarzu szczególny dzień, w którym nasze kochane Mamy mają swoje święto. Uczniowie naszej szkoły uczcili ten dzień w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy. W przygotowaniach do jego obchodów wzięli udział uczniowie klasy I, II i III ze swoimi wychowawcami: p. E. Walentek, p. M. Zasuń i p. S. Kaczmarzyk.

Dnia 29 maja 2018r. o godz. 16.00 na sali gimnastycznej pani dyrektor – Edyta Pawlak uroczyście powitała wszystkie zebrane mamusie. Potem oddała głos dzieciom…
      Mali artyści prezentowali się znakomicie w odświętnych strojach i pięknie udekorowanej sali. Ich występ wywołał w matczynych sercach niejeden uśmiech i  łzę wzruszenia. Deklamowane wierszyki, wyśpiewane piosenki, przedstawione układy taneczne i własnoręcznie wykonane upominki stanowiły wyraz dziecięcego szacunku i podziękowania za codzienną obecność, miłość i trud wychowania.
Wszystko udało się znakomicie!!!

Autor: Sylwia Kaczmarzyk