„NOWE PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA” – teatr „SKRZAT”

Dnia 15.05.2019 r. nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z teatru „SKRZAT” z przedstawieniem pt. „Nowe przygody Koziołka Matołka”. Dzieci z radością i zaciekawieniem oglądały miejsca jakie zwiedził Koziołek Matołek, i co ciekawego przydarzyło mu się w drodze do Pacanowa. Wraz z Koziołkiem dzieci odbywają podróż przez Amerykę, Afrykę, Chiny.  Podczas tej podróży spotykają  Babę Jagę, cesarza Chin, wodza afrykańskiego plemienia, króla i reżysera z Hollywood.

Spektakl ten dostarczył dzieciom mnóstwo radości. Wszystkie przedszkolaki stały się aktywnymi uczestnikami tego przedstawienia. Wesołe piosenki śpiewane wraz z Koziołkiem sprawiły, że dzieci bawiły się doskonale podczas podróży Koziołka do Pacanowa.

Sylwia Koza