I SZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „MASTER OF ENGLISH VOCABULARY” KLASY IV-VIII

Dnia 3 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego zatytułowany „Master of English Vocabulary”. W konkursie tym wzięli udział uczniowie klas IV-VIII. Celem konkursu było poszerzenie i utrwalenie słownictwa z języka angielskiego oraz motywowanie uczniów do samodzielnej oraz systematycznej nauki. W konkursie wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły. Uczniowie przygotowywali się do konkursu przez cały rok szkolny, śledząc i jednocześnie systematycznie utrwalając słownictwo z języka angielskiego, które cotygodniowo ukazywało się na gazetce szkolnej. Konkurs miał formę pisemną i przygotowany został w 2 wersjach (wersja „A” dla uczniów klas IV–V oraz wersja „B” dla klas VI–VIII). Wśród zadań konkursowych znalazły się: dyktando, wykreślanie wyrazu, który nie pasuje do danej grupy, rozumienie tekstu czytanego (dopasowywanie nagłówków, prawda/fałsz, test wyboru), uzupełnianie zdań brakującym wyrazem, dopasowywanie słów/fraz do ich polskich odpowiedników oraz szukanie ukrytych wyrazów. Nagrodą główną w konkursie była 50% zniżka na dowolny, roczny kurs języka angielskiego w Centrum Szkoleniowym „Golden Gate”  w Konopiskach (ul. Częstochowska 7). Zwycięzcami konkursu zostali:

I MIEJSCE: Aleksandra Głębocka

Nagroda główna: 50% zniżki na wybrany, roczny kurs języka angielskiego w Centrum Szkoleniowym „Golden Gate” w Konopiskach

II MIEJSCE: Oliwia Jakubowska

III MIEJSCE: Jakub Maj

Każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzyma dyplom uczestnictwa. Nagrody zostaną rozdane podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego.

Organizator konkursu

Sonia Ścigała