Gminna Prezentacja Stołów Bożonarodzeniowych

Dnia 15 grudnia 2019 roku na Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbyła sie Gminna Prezentacja Stołów Bożonarodzeniowych, na której można było podziwiać oraz zakupić świąteczne rękodzieła oraz dekoracje świąteczne, degustować potrawy świąteczne a nawet zrobić sobie zdjęcie z Świętym Mikołajem.

W programie były również zaplanowane występy artystyczne uczniów i uczennic z terenu Gminy Konopiska, Zespołu Śpiewaczego Gminy Konopiska „Konopielek”, KGW „Wiosenne Kwiaty”, „Walentynek:, :Barbórek”, solistów Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Prometeus”, mażoretek „Szyk”. Nasz Zespół Szkolno – Przedszkolny był reprezentowany przez dziewczynki z przedszkola ; Wanessę Cierpiał, Klaudię Brzeską i Natalię Brzeską. Dziewczynki wystąpiły z utworem „Zagraj dziecku kołysankę”.

Gratulujemy dziewczynkom odwagi i wspaniałego występu!

Sylwia Koza