ZAPROSZENIE do udziału w GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO  „MY DREAM CHRISTMAS” DLA PRZEDSZKOLA

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach oraz Centrum Szkoleniowe GOLDEN GATE  w Konopiskach serdecznie zapraszają wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym z Języka Angielskiego „MY DREAM CHRISTMAS”.

Nagrodą główną w konkursie jest ROCZNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO do zrealizowania w Centrum Szkoleniowym GOLDEN GATE w Konopiskach (jest to nagroda o wartości 800 zł).

Zwycięzca drugiego miejsca otrzyma BON w FORMIE 50-PROCENTOWEJ ZNIŻKI na roczny kurs języka angielskiego (jest to nagroda o wartości 400 zł).

Uczestnik, który zajmie trzecie miejsce otrzyma BON w FORMIE 25-PROCENTOWEJ ZNIŻKI na roczny kurs języka angielskiego (jest to nagroda o wartości 200 zł).

Ponadto, WSZYSCY uczestnicy konkursu otrzymają 10-procentową zniżkę na roczny kurs języka angielskiego do zrealizowania w Centrum Szkoleniowym GOLDEN GATE.

Uprzejmie proszę o przekazanie informacji o Konkursie nauczycielom przedszkola. Regulamin oraz karta zgłoszenia do Konkursu znajdują się w załączniku.

Regulamin Konkursu

Organizator Konkursu