V Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej w Przedszkolu

To już kolejny rok i kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej zorganizowanego przez Publiczne Przedszkole w Konopiskach. Jego głównymi celami było pielęgnowanie postaw patriotycznych, popularyzowanie piękna      i wartości narodowej kultury oraz rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień dzieci.  Uczestnicy mieli okazję poczuć się jak prawdziwi artyści i doświadczyć uczucia tremy przed swoim występem.

W tym roku nasze Przedszkole reprezentowane było przez Julię Szymanek, która zajęła I Miejsce i Jakuba Leśniczka, który zdobył Wyróżnienie. Każdy wykonawca zaprezentował jeden wiersz dostosowany formą i treścią do swojego wieku. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, które wręczyła dzieciom pani dyrektor.

Gratulujemy zwycięzcom i  życzymy dalszych sukcesów w Gminnym Konkursie Recytatorskim!

Sylwia Koza