Obchody Dnia Dziecka w przedszkolu

Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki wybrały się w odwiedziny do „Owczarkowej Zagrody” w  Wąsoszu. Edukacyjna zagroda z alpakami, kozami, kurami, kaczkami, pawiami i rybami  to miejsce, gdzie dzieci mogą karmić i  głaskać zwierzęta do woli…

Przedszkolaki  miały okazję poznać życie w gospodarstwie, obowiązki gospodarza, prace które wykonuje się w gospodarstwie, a także zobaczyły  stare maszyny rolnicze i przyrządy gospodarstwa domowego. Kolejnym punktem wyprawy był posiłek w klimatycznej altanie na świeżym powietrzu .Na zakończenie wszyscy udali się na plac zabaw,  gdzie szaleństwom na zjeżdżalniach nie było końca. Każde dziecko wróciło do przedszkola bogatsze o nowe doświadczenia, pełne niezapomnianych wrażeń i z uśmiechem na twarzy.

Kamila Gniatkowska – Szczerbak