Lekcje języka angielskiego realizowane w ramach Międzynarodowego Projektu eTwinning “Welcome to Poland. Welcome to Europe” !!!

Podczas lekcji języka angielskiego, uczniowie realizujący zadania w ramach Projektu „Welcome to Poland. Welcome to Europe”  mieli okazję zaprezentować swoje dotychczasowe dokonania pozostałym uczniom naszej szkoły…

Uczniowie klas: VI, VII, oraz VIII mogli zobaczyć wykonane przez nas prezentacje i plakaty o Konopiskach, Częstochowie, Walii, a także innych regionach Polski i innych państwach Europy, wykonane przez szkoły partnerskie. Podczas prezentacji strony projektowej (Twinspace projektu) można było podziwiać atrakcje turystyczne w wybranych krajach europejskich oraz w poszczególnych regionach Polski. W celu podsumowania zdobytych wiadomości, uczniowie zagrali w interaktywne gry, opracowane przez poszczególne szkoły uczestniczące w Projekcie.

Sonia Ścigała