XVI Edycja Programu InstaLing dla Szkół zakończona !!!

W semestrze letnim, roku szkolnego 2020/2021, uczniowie klas IV-VIII brali udział w XVI Edycji Programu InstaLing dla Szkół. W naszej szkole InstaLing stosowany był jako uzupełnienie lekcji języka angielskiego w klasach IV-VIII oraz lekcji języka polskiego w klasie V.

Poprzez udział w Programie, uczniowie łatwiej przyswoili słownictwo z języka angielskiego oraz ortografię języka polskiego, co widoczne było podczas lekcji oraz sprawdzianów. InstaLing udowodnił im, że systematyczna nauka popłaca. Uczniowie sumiennie wykonywali codzienne sesje, ćwicząc słownictwo wykorzystywane podczas zajęć.

W roku szkolnym 2020/2021 dwoje uczniów naszej szkoły (Zosia Kuśmierz – uczennica klasy IV oraz Michał Kaczmarzyk – uczeń klasy VI) nie pominęło ani jednej sesji w ciągu całego roku szkolnego, czyli dwóch edycji Programu! Za ogromny wysiłek włożony w naukę angielskiego słownictwa, zostali oni nagrodzeni dyplomem oraz symbolicznym upominkiem.

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy sumiennie pracowali przez cały rok szkolny z InstaLingiem!!!

Sonia Ścigała

instaling_certyfikat_16_edycja