Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W czwartek, 23 września 2021 roku, odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Było to bardzo ważne wydarzenie, podczas którego uczniowie mogli dokonać wyboru swoich przedstawicieli. Wybory do Samorządu Uczniowskiego poprzedziła kampania wyborcza.

Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, na których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania. W wyborach kandydowało 18 uczniów. Głosowanie było tajne. Każdy uczeń klas I-VIII mógł oddać jeden głos na specjalnie przygotowanych kartach do głosowania.

Łącznie oddano 71 ważnych głosów. Po ich zliczeniu, ogłoszono następujące wyniki:

I miejsce: Julia Brzeska (21 głosów) – PRZEWODNICZĄCA

II miejsce: Nadia Bednarek (14 głosów) – ZASTĘPCA

III miejsce: Weronika Chudy (11 głosów) – WICE-ZASTĘPCA

Nowo wybranym władzom serdecznie gratuluję oraz życzę owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności.

Opiekun SU – Sonia Ścigała