UDZIAŁ W AKCJI „SPRZĄTANIE ŚWIATA”

,,Myślę, więc nie śmiecę” – takie hasło przyświecało tegorocznej, już 28. edycji, akcji „Sprzątanie Świata”, która co roku przypada na trzeci weekend września.

Każdy z nas powinien wiedzieć, iż wyrzucane odpady stanowią bardzo duże zagrożenie dla człowieka i środowiska wokół niego. Uczniowie naszej szkoły doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego w piątek, 24 września 2021 roku,  wszystkie klasy wraz z wychowawcami ruszyły w teren. Pomimo niesprzyjającej pogody, uczniowie ochoczo zabrali się do pracy! W ciągu zaledwie godziny zapełnione zostały wszystkie worki. Uczniowie posprzątali teren wokół szkoły, tereny wzdłuż jezdni oraz pobliski lasek przy stacji benzynowej.

Martyna Urbaniak, Sonia Ścigała, Joanna Ciuk