Akcja ,,Święty Mikołaj na Kresach”

W październiku 2021r. nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do akcji ,,Święty Mikołaj na Kresach”. Tegoroczna akcja obejmowała  pomoc dla Polaków mieszkających na dawnych Kresach Wschodnich – tereny Litwy – Wileńszczyzny, Ukrainy – Ziemi Lwowskiej oraz Białorusi.

Pragnę wyrazić podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się do zbiórki słodyczy i artykułów szkolnych. Nasza społeczność szkolna po raz kolejny udowodniła, że w tym trudnym okresie, dzielenie się z bliźnimi jest nadal podstawową wartością. Dzięki Waszej dobroci, przy wręczaniu paczek na pewno nie zabraknie na twarzach dzieci radości, uśmiechu i wzruszenia. Dziękujemy za okazane serce oraz gotowość do niesienia pomocy.

Szkolny koordynator

Sybilla Hofman-Migdalska