Przybądź do nas Mikołaju!

6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie!

Już od samego rana najmłodsi uczniowie naszej szkoły  z podekscytowaniem i w radosnym  nastroju  oczekiwali na przybycie niezwykłego gościa. Przybędzie, czy też nie? Mikołaj oczywiście nie zawiódł, choć w każdej klasie zaskoczył dzieci w nieco inny sposób.

Klasę pierwszą święty Mikołaj odwiedził osobiście.  Do drugoklasistów wszedł niepostrzeżenie, a prezenty zostawił pod choinką. W klasie trzeciej przekazał podarunki na ręce pani wychowawczyni.

Cały dzień był pełen pozytywnych wrażeń. Uczniowie uczestniczyli w zabawach i mikołajkowych ćwiczeniach. Oby te emocje wróciły do nas za rok. Są duże szanse, że tak będzie, gdyż dzieci złożyły Świętemu Mikołajowi obietnicę, iż będą grzeczne przez następnych dwanaście  miesięcy. A skoro złożoną obietnicę należy zawsze dotrzymać – Mikołaj na pewno odwiedzi uczniów w następnym roku szkolnym.

Aleksandra Kuzior

Sylwia Kaczmarzyk