MIKOŁAJKOWE MARSZE TERENOWE

6 grudnia odbyły się Mikołajkowe Marsze Terenowe. To kolejne zadanie dla uczniów w ramach międzyklasowego konkursu „Krzepka Rzepka”. W zimowej aurze uczniowie podjęli próbę odnalezienia trzech wyznaczonych punktów i Świętego Mikołaja ukrytego w pobliskim lesie.

Uczestnicy marszów starali się wykonać swoje zadania jak najszybciej. Uczniowie poszczególnych klas pokonywali trasę zespołowo w towarzystwie swojego wychowawcy lub nauczyciela opiekuna. Wszyscy wykonali zadanie, ale najszybciej pokonali całą trasę uczniowie klasy VIII wraz z wychowawczynią Panią Sybillą Hofman – Migdalską. Drugie miejsce zajęła klasa IV z Panią Katarzyną Stajner, a miejsce trzecie zajęła klasa VII z panią Jolantą Jeziorowską . Czwarte miejsce zajęła klasa V i VI z Panią Alicją Kamińską. Po skończonych biegach wszyscy wrócili do szkoły i udali się na poczęstunek przy zimowym ognisku.

Joanna Ciuk