Pomagamy!

Podobnie jak w latach poprzednich i w tym roku nasza szkoła przystąpiła do akcji „Święty Mikołaj na Kresach 2022”.  Tegoroczna akcja, wzorem lat ubiegłych, obejmowała  pomoc materialną dla Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich a szczególnie Rodakom, którzy  mieszkają w obwodzie lwowskim. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i wychowawców  każda klasa przygotowała  paczkę wraz z życzeniami i pozdrowieniami dla swoich rówieśników z Ukrainy.

Dzięki waszej dobroci, przy wręczaniu paczek na pewno nie zabraknie na twarzach dzieci radości, uśmiechu i wzruszenia. Dziękujemy za empatię, zaangażowanie, otwarte serca oraz gotowość do niesienia pomocy.

Szczególne podziękowania kierujemy do księdza Sebastiana Ciastka za zawiezienie darów do siedziby Towarzystwa Patriotycznego Kresy w Częstochowie.

Koordynator akcji

Sybilla Hofman-Migdalska