Szkoła do hymnu!

Święto Niepodległości jest najważniejszym polskim świętem narodowym. Co roku 11 listopada oddajemy cześć Polakom, którzy dzięki patriotyzmowi i bohaterstwu wywalczyli naszą wolność. Już od najmłodszych lat, powinno się rozbudzać u dzieci zainteresowanie swoją Ojczyzną i kształtować poczucie dumy z przynależności do Narodu Polskiego…

Po raz kolejny społeczność uczniowska naszej szkoły i przedszkola oraz nauczyciele, włączyła się w ogólnopolską akcję “Szkoła do Hymnu” zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. 10 listopada punktualnie o godz. 11:11 odśpiewaliśmy uroczyście 4 zwrotki Hymnu Narodowego. W ten sposób dołączyliśmy do wielkiej społeczności szkół wspólnie świętujących 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Marzena Zasuń