Przedszkolne Jasełka

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. O tę wyjątkową atmosferę zadbały nasze przedszkolaki.

Tradycją naszego przedszkola są coroczne jasełka przygotowywane przez dzieci pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku: 21 grudnia 2022 r.  w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się: Pani Dyrektor Edyta Pawlak , nauczyciele, przedszkolaki i ich rodzice. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój.

Młodzi aktorzy z zapałem zaprezentowali swój talent recytatorski i wokalny. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, dekoracje oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną radości, ciepła i bliskości.

Sylwia Koza

Kamila Gniatkowska-Szczerbak