PIĘKNO LICZBY Pi

W marcu bieżącego roku kilku uzdolnionych plastycznie miłośników matematyki z ZSP w Rększowicach wzięło udział w Powiatowym Konkursie Matematyczno – Plastycznym ,,Piękno Liczby Pi”.

Miło nam poinformować,  że uczniowie z naszej szkoły zostali laureatami konkursu.

Konkurs zorganizowany był przez Szkołę Podstawową nr 34 im. A. hr. Fredry w Częstochowie. Prace uczniów oceniane były przez jury w dwóch kategoriach wiekowych: IV – VI i VII – VIII. Wśród uczniów z klas IV – VI zwyciężyła Zofia Kuśmierz z klasy VI. Laureatem w drugiej kategorii wiekowej został uczeń z klasy VIII Grzegorz Kościelniak.

Jury doceniło również pracę ucznia z klasy V Pawła Kamińskiego, który otrzymał wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Beata Ciuk