PROJEKTY EDUKACYJNE W RAMACH PROGRAMU „TRZYMAJ FORMĘ”

W ramach realizacji projektów edukacyjnych uczennice klasy siódmej  Julia Brzeska i Oliwia Kołaczyk przeprowadziły spotkanie edukacyjne z przedszkolakami na temat  „Ruch jest łatwy” – jak zmieniać bierność na aktywność. Celem projektu było utrwalenie wiedzy na temat aktywności fizycznej i zaszczepienie jej młodszym kolegom i koleżankom. Uczennice przygotowały gry i zabawy dla dzieci, wykazując się przy tym troskliwością, odpowiedzialnością i cierpliwością.

Przygotowane zabawy ruchowe sprawiły dzieciom dużo radości i frajdy a ruch na świeżym powietrzu wyzwolił mnóstwo pozytywnej energii.

Joanna Ciuk