Teatrzyk SKRZAT – „Cztery mile za piec”

Dnia 23 października br. do naszego przedszkola zawitał teatr „Skrzat” z Krakowa ze spektaklem pt. „Cztery mile za piec”. Była to pełna humoru opowieść o przygodach Zosi, która poszukiwała swojej zaginionej lalki – Petroneli. Dziewczynka aby ją odnaleźć musiała udać się do magicznej, baśniowej krainy. Dzieci z wielkim zaciekawieniem śledziły jej przygody. Przedszkolaki wcieliły się również w role gąsek oraz „jaworowych ludzików”, by wspólnymi siałam odnaleźć zaginioną przyjaciółkę.

Bajka bardzo podobała się wszystkim przedszkolakom. Wszyscy doskonale się bawili oglądając przedstawienie. Uśmiech nie znikał z twarzy naszych przedszkolaków. Wspomnienia zapadną nam  na długo w pamięci.

Anna Kołaczyk