„Wszystkie misie są wspaniałe i te duże, i te małe”

Kolorowe, mięciutkie, puchate… – 24 listopada pluszowe misie zawitały do Naszego Przedszkola. Przybyły ze swoimi małymi właścicielami, aby wspólnie świętować Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia przedszkolaki poznały historię Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach, słuchały opowiadań o misiach, układały misio-puzzle oraz wykonywały prace plastyczne. Wiele radości sprawiło dzieciom smakowanie miodu oraz karmienie dużego Misia przygotowanego przez panią Kamilę.

Pomimo dużej dostępności nowoczesnych i atrakcyjnych zabawek, miś zawsze zajmuje znaczące miejsce w sercu każdego dziecka. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, wspólnej zabawy i uścisków z naszymi pluszowymi przyjaciółmi.

Anna Kołaczyk

Kamila Gniatkowska-Szczerbak